سام پخش ساوا

شرکت سام پخش ساوا (به شماره ثبت 402262 ) در سال 1390 و در راستای اهداف سازندگی وخودکفایی کشور عزیزمان ایران و با توجه به نیازهای گوناگون به تجهیزات در  پروژه های مرتبط با صنایع نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی ، صنایع فولاد و معادن فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با اتکا به نیروی انسانی متخصص و با تجربه، ساختار سازمانی کارآمد و با داشتن شرکای تجاری قابل اتکا و بر اساس رویکردی نوین در زمینه ساخت و تامین تجهیزات سعی نموده است خدمات گسترده ای را در اختیار کارفرمایان و پروژه های صنعتی ایران عزیزمان قرار دهد.

شرکت سام پخش طی چندین سال فعالیت خود توانسته است با ایجاد دپارتمان های تخصصی شیرآلات صنعتی و نوارنقاله ها رایزنی های گسترده ای را با برندهای مطرح دنیا به منظور اخذ نمایندگی انحصاری انجام دهد که نتیجه این تلاشها منجر به انعقاد قراردادهای همکاری بلند مدت با شرکت ها و کارخانجاتی شد که هر یک به نوبه خود از نظرکیفی، فناوری، دقت و قیمت در سراسر دنیا در سطح قابل توجهی قرار دارند.

دپارتمان شیرآلات صنعتی:

شیرآلات کنترلی و دستی ( Manual Valves, Safety, Control & Shut-off Valves )

1.  کمپانی FAF ترکیه، سازنده انواع شیرآلات صنایع بخار، نفت، گاز و پتروشیمی اعم از شیرآلات  Gate Ball, check, Globe و Butterfly از سایز “1 الی “56 .

2.  کمپانی GE آمریکا ( Dresser Mansonelian سابق ) ، یکی از بزرگترین و معتبرترین کمپانی های سازنده انواع شیرآلات کنترلی در دنیا با بیش از 30 سال سابقه در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ایران.

3.  کمپانی EGE Industrial Controls ترکیه، با نام تجاری ecoflo سازنده انواعActuator ،Control Valve، تجهیزات اندازه گیری و سیستم های کنترل فرآیند.

دپارتمان نوار نقاله های صنعتی:

انواع نوار نقاله های لاستیکی ( EP, Anti Abrasive, Heat Resistant, Oil Resistant, Elevator, Chevron, Steel Cord, Sidewall & Cleats, etc )

1.  کمپانی Lavorgomma ایتالیا با برند تجاری Shebel، یکی از با سابقه ترین تولید کنندگان انواع نوار نقاله در اروپا که بسیاری از محصولات فعلی برند های معتبری از جمله Dunlop, SIG و … توسط این کمپانی تولید و با نام تجاری آنها روانه بازارهای جهانی می شوند.

جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت سام پخش ساوا مراجعه فرمایید:

 

بازگشت به بالا